Rosteme - představujeme naše nové členy

/ Aktuálně / Naši lidé / Rosteme - představujeme naše nové členy

Rosteme - představujeme naše nové členy

V létě se stal novým členem naší regionální organizace pan Sanan Phutrakul.

V České republice žiji od roku 2000 a na Praze 3 šestnáct let. Je to můj domov daleko od domova. Miluji zdejší energii. Zpočátku mi lidé říkali, že je to dělnická čtvrť, ale z mé zkušenosti je to jedna z nejmodernějších pražských čtvrtí. Všechno, co potřebuji, je tady a nic není dále než 20 minut chůze nebo pár zastávek tramvají.

Jsem původem z USA, konkrétně z Floridy, kde jsem byl už zamlada velmi politicky angažovaný. Na střední jsem zasedal ve studentské radě a na vysoké jsem dělal dobrovolníka ve volební kampani demokratického kandidáta na prezidenta Ala Gora.

Vzděláváním jsem sociolog a pracuji jako projektový manažer v oblasti IT a energetiky. Přestože jsem promoval na Florida International University, svou závěrečnou práci jsem napsal v Praze. Tématem bylo zobrazování ženského těla v české reklamě a to, jak posiluje stereotypy o ženách. Rozsáhlý výzkum, který jsem v rámci toho zpracoval, mi dal lásku k výzkumu a psaní. Považuji se za těžkého dříče a řešitele problémů.
Když jsem se tedy stal letos na jaře občanem ČR, začal jsem přemýšlet do jaké strany vstoupím. Vždycky mi připadalo zajímavé, že mnoho lidí je zde s politikou nespokojených, ale politicky se neangažují. Hodnoty TOP 09 jsou mi blízké, takže jsem se rozhodl být aktivní. Mé konkrétní oblasti zájmu jsou ekonomika, životní prostředí, energetika, kybernetická a národní bezpečnost. Jsem druh člověka, který chce napravit všechny špatnosti, které vidí, a možná proto jsem byl vždy tak politicky angažovaný.
Ve svém volném čase jsem dobrovolníkem a členem Rotary Club Prague international, navštěvuji posilovnu, zkouším nová jídla a trávím čas se svou partnerkou a třemi dětmi.


Publikováno: 7. 10. 2019 Sekce: Naši lidé, Aktuálně

19. 4. 2024

Jan Materna: Oprava garáží ve Vinohradské ulici: Nový život pro nevyužívané prostory

Městská část brzy dokončí jednu z důležitých investičních akcí v oblasti parkování. Garáže ve Vinohradské ulici (ve…

9. 4. 2024

Karel Vejvoda: Auta i zeleň v harmonii

Jako předseda dopravní komise a výboru pro územní rozvoj se snažím využít průniku těchto dvou gescí a přicházím…