Rosteme - představujeme naše nové členy

/ Aktuálně / Naši lidé / Rosteme - představujeme naše nové členy

Rosteme - představujeme naše nové členy

V létě se stal novým členem naší regionální organizace pan Sanan Phutrakul.

V České republice žiji od roku 2000 a na Praze 3 šestnáct let. Je to můj domov daleko od domova. Miluji zdejší energii. Zpočátku mi lidé říkali, že je to dělnická čtvrť, ale z mé zkušenosti je to jedna z nejmodernějších pražských čtvrtí. Všechno, co potřebuji, je tady a nic není dále než 20 minut chůze nebo pár zastávek tramvají.

Jsem původem z USA, konkrétně z Floridy, kde jsem byl už zamlada velmi politicky angažovaný. Na střední jsem zasedal ve studentské radě a na vysoké jsem dělal dobrovolníka ve volební kampani demokratického kandidáta na prezidenta Ala Gora.

Vzděláváním jsem sociolog a pracuji jako projektový manažer v oblasti IT a energetiky. Přestože jsem promoval na Florida International University, svou závěrečnou práci jsem napsal v Praze. Tématem bylo zobrazování ženského těla v české reklamě a to, jak posiluje stereotypy o ženách. Rozsáhlý výzkum, který jsem v rámci toho zpracoval, mi dal lásku k výzkumu a psaní. Považuji se za těžkého dříče a řešitele problémů.
Když jsem se tedy stal letos na jaře občanem ČR, začal jsem přemýšlet do jaké strany vstoupím. Vždycky mi připadalo zajímavé, že mnoho lidí je zde s politikou nespokojených, ale politicky se neangažují. Hodnoty TOP 09 jsou mi blízké, takže jsem se rozhodl být aktivní. Mé konkrétní oblasti zájmu jsou ekonomika, životní prostředí, energetika, kybernetická a národní bezpečnost. Jsem druh člověka, který chce napravit všechny špatnosti, které vidí, a možná proto jsem byl vždy tak politicky angažovaný.
Ve svém volném čase jsem dobrovolníkem a členem Rotary Club Prague international, navštěvuji posilovnu, zkouším nová jídla a trávím čas se svou partnerkou a třemi dětmi.


Publikováno: 7. 10. 2019 Sekce: Naši lidé, Aktuálně

13. 11. 2023

Petra Sedláčková: Pracujeme na lepším veřejném prostoru Prahy 3

Rozšíření tramvajového ostrůvku v Biskupcově vyvolalo obrovskou pozitivní odezvu. Kdo se tam ráno pohybuje, dobře ví proč.…

11. 11. 2023

Připomínáme si válečné veterány

11. listopad je od konce 1. světové války vnímán jako Den válečných veteránů a obětí válek. Symbolem Dne veteránů se stal květ…