Rosteme - představujeme naše nové členy - Dominika Hošová

/ Aktuálně / Naši lidé / Rosteme - představujeme naše nové členy - Dominika Hošová

Rosteme - představujeme naše nové členy - Dominika Hošová

Když jsem se rozhodla, že opustím mou milovanou rodnou vesnici na severu Čech a odejdu do Prahy, byl právě Žižkov tím místem, kam jsem se nastěhovala. Původně jsem měla vyhlídnutou jinou část, náhoda mě však zavedla sem a jsem za to moc ráda. Na Praze 3 nebydlím dlouho – zatím pouze rok a pár měsíců. Objevuji zde stále nová místa a žižkovská rozmanitost a energie mě nepřestává příjemně překvapovat. Prahu jsem vždy považovala za jedno z nejhezčích měst světa, ale až bydlení v této části mě přivedlo k tomu, abych si ji zamilovala a dokázala ji přijmout jako svůj nový domov.


Pamatuji si, že už na střední škole jsem si pohrávala s myšlenkou v budoucnu vstoupit do některé z politických stran, k čemuž jsem se odhodlala až po několika letech. A proč právě TOP 09? Zejména z toho důvodu, že je mi dlouhodobě nejblíže svými hodnotami a názory, při mém výběru ale hrály nemalou roli i sympatie k představitelům strany.
V současné době pracuji na základní škole jako speciální pedagožka a vychovatelka ve školní družině. Oblast školství a výchovy je mi nejbližší, stejně tak jako ochrana životního prostřední a pomoc potřebným. V těchto oblastech bych se do bucnou ráda více angažovala.
Jsem vděčna za možnost být součástí TOP 09. Věřím, že díky tomu získám spoustu nových zajímavých zkušeností a pevně doufám, že i já budu jako členka nápomocná.


Publikováno: 17. 1. 2021 Sekce: Naši lidé, Aktuálně

28. 4. 2021

Martin Dlouhý - Covidový deník: Pražská pomoc podnikatelům

Pražská ekonomika byla covidem poměrně dost zasažena, protože podíl sektoru služeb je v Praze významný. Město v rámci svých…

8. 4. 2021

Michal Vronský: Co se na Praze 3 stane, řešíme s jejími obyvateli

Praha 3 už v minulosti zkoušela tzv. participativní rozpočet, kdy o použití dané sumy rozhodovali obyvatelé. Vzniklo tak…