Zastupitelský klub TOPSTAN na Praze 3 zažil střídání stráží.

/ Aktuálně / Naši lidé / Zastupitelský klub TOPSTAN na Praze 3 zažil střídání stráží.

Zastupitelský klub TOPSTAN na Praze 3 zažil střídání stráží.

Ondřeje Horázného (TOP 09) v roli zastupitele vystřídal matador místní politiky Josef Heller (TOP 09). Ondřej je žižkovský pa3ot, předseda asociace autoškol ČR, advokát a především majitel místní autoškoly Horázný, která naučila půlku Žižkova řídit auto, motorku, nebo cokoliv dalšího.

 


Ke svému odchodu Ondřej uvádí: Moc si vážím důvěry, kterou ve mě voliči ve volbách vložili, ale zdravotní problémy mi neumožňují sedět na12 a více hodinových jednáních zastupitelstva. To se díky nesmyslným obstrukcím opozice bohužel prakticky stalo standardem. Zůstávám nadále podporovatelem a členem místní TOP 09 a hlavně starosty Jirky Ptáčka. Poslední dva roky byla pro mě velká zkušenost a musím říct, že zejména chování některých členů opozice a jejich osobní útoky, zejména na  Jirku Ptáčka, se mi zdály hodně za hranou. Každopádně věřím, že jak můj nástupce, tak celá koalice v čele s Jirkou se nenechají znechutit a budou pokračovat v dobré práci kterou pro naší městskou část dělají.

Ondřej nadále zůstává také členem dopravní komise Prahy 3.


Publikováno: 17. 9. 2020 Sekce: Naši lidé, Aktuálně

15. 9. 2022

Pojeďte s námi autobusem již v sobotu 17.9.

Milí sousedé, jsou tu opět bezplatné jízdy naším dvoupatrovým busem  . Už tuhle sobotu 17. 9. od 15:00 a…

8. 9. 2022

Jiří Ptáček: Kdo předložil kolik tisků na radu?

Novináři občas počítají, jak jsou členové vlády či poslanecké kluby aktivní. Kdo a kolik prosadil věcí. Hlavně před volbami řeší,…