Rosteme - představujeme naše nové členy - Dominika Hošová

/ Aktuálně / Rosteme - představujeme naše nové členy - Dominika Hošová

Rosteme - představujeme naše nové členy - Dominika Hošová

Když jsem se rozhodla, že opustím mou milovanou rodnou vesnici na severu Čech a odejdu do Prahy, byl právě Žižkov tím místem, kam jsem se nastěhovala. Původně jsem měla vyhlídnutou jinou část, náhoda mě však zavedla sem a jsem za to moc ráda. Na Praze 3 nebydlím dlouho – zatím pouze rok a pár měsíců. Objevuji zde stále nová místa a žižkovská rozmanitost a energie mě nepřestává příjemně překvapovat. Prahu jsem vždy považovala za jedno z nejhezčích měst světa, ale až bydlení v této části mě přivedlo k tomu, abych si ji zamilovala a dokázala ji přijmout jako svůj nový domov.


Pamatuji si, že už na střední škole jsem si pohrávala s myšlenkou v budoucnu vstoupit do některé z politických stran, k čemuž jsem se odhodlala až po několika letech. A proč právě TOP 09? Zejména z toho důvodu, že je mi dlouhodobě nejblíže svými hodnotami a názory, při mém výběru ale hrály nemalou roli i sympatie k představitelům strany.
V současné době pracuji na základní škole jako speciální pedagožka a vychovatelka ve školní družině. Oblast školství a výchovy je mi nejbližší, stejně tak jako ochrana životního prostřední a pomoc potřebným. V těchto oblastech bych se do bucnou ráda více angažovala.
Jsem vděčna za možnost být součástí TOP 09. Věřím, že díky tomu získám spoustu nových zajímavých zkušeností a pevně doufám, že i já budu jako členka nápomocná.


Publikováno: 17. 1. 2021 Sekce: Naši lidé, Aktuálně

13. 11. 2023

Petra Sedláčková: Pracujeme na lepším veřejném prostoru Prahy 3

Rozšíření tramvajového ostrůvku v Biskupcově vyvolalo obrovskou pozitivní odezvu. Kdo se tam ráno pohybuje, dobře ví proč.…

11. 11. 2023

Připomínáme si válečné veterány

11. listopad je od konce 1. světové války vnímán jako Den válečných veteránů a obětí válek. Symbolem Dne veteránů se stal květ…