Petra Sedláčková, 47 let

/ Kandidáti pro komunální volby 2022 / Petra Sedláčková, 47 let

Petra Sedláčková, 47 let

Účetní a IT konzultantka

Jsem ženou, mámou, podnikatelkou a hrdou žižkovskou patriotkou. V devadesátých letech jsem žačala podnikat jako účetní, v roce 2000 jsme s partnerem založili softwareovou firmu a v obou svých firmách dodnes působím. V naší trojkové komunální politice jsem za Topku aktivní již několik let, v průběhu posledního volebního období působím v Kontrolním výboru Zastupitelstva MČ Praha 3 a v Komisi pro hospodářskou činnost, a věnuji se problematice efektivního využití a správy městského majetku.
„Praha 3, a především domovská čtvrť Žižkov, je moje město, vesnice a báječné místo pro život, kde s většími či menšími mateřskými úspěchy nadšeně vychovávám dceru Elišku. A protože chci, aby Praha 3 byla skvělým místem pro život nás všech, kandiduji do zastupitelstva a nabízím své zkušenosti z podnikání, znalosti legislativy, praxi z komunální politiky a v neposlední řadě i ženský pohled,” říká Petra Sedláčková.
 

15. 9. 2022

Pojeďte s námi autobusem již v sobotu 17.9.

Milí sousedé, jsou tu opět bezplatné jízdy naším dvoupatrovým busem  . Už tuhle sobotu 17. 9. od 15:00 a…

8. 9. 2022

Jiří Ptáček: Kdo předložil kolik tisků na radu?

Novináři občas počítají, jak jsou členové vlády či poslanecké kluby aktivní. Kdo a kolik prosadil věcí. Hlavně před volbami řeší,…